Tallinn Music Week ietvaros notiks arī Positivus un I Love You grupu skate

23.03.2017

Tallinn Music Week ietvaros notiks arī Positivus un I Love You grupu skate

Tallinn Music Week (TMW) ir viens no lielākajiem pilsētvides mūzikas industrijas pavasara pasākumiem Baltijā, kurš norisināsies Igaunijas galvaspilsētā Tallinā jau devīto reizi no 27. marta līdz 2. aprīlim. Nedēļu garas talantu, zinātkāres, radošuma, brīvības svinības. Katru gadu tajā tiek atklātas jaunas un nozīmīgas mūzikas zvaigznes.

Nokļūšana uz Tallinn Music Week skatuves katram jaunajam mūziķim ir nepārprotams vēstījums – tu esi pamanīts. Jau sesto gadu Positivus festivāls kopā ar I Love You Records piedāvā īpaši sagatavotu programmu, kurā būs iespējams iepazīt jaunos mūziķus un grupas.

Šogad Positivus un I Love You Records programmas ietvaros varēs iepazīties ar 9 jauno mākslinieku grupām. To starpā indie pop grupa Less Acrobats (IL), alternatīvā mūzikas žanra pārtāvis Mick Pedaja (EE), alternatīvā indie pop mūzikas pārstāve Astrid Swan (FI), indie rock grupa Bad Pop (CA), alternatīvā rock pop grupu Go Away Bird (EE), kā arī no tām 2 latviešu grupas Židrūns un DAGAMBA.

Mākslinieciska, azartiska un apbrīnojama latviešu grupas DAGAMBA misija ir būvēt tiltu starp visām mūzikas pasaulēm. Talantīgie mūziķi ar vieglu roku ņem akadēmiskās pasaules dižgaru komponētas melodijas. Samet tās vienā katlā kopā ar spēcīgāko no roka un popmūzikas. Šajā brīnumainajā simbiozē it kā zināmi skaņdarbi iegūst pilnīgi jaunu elpu un skanējumu. Židrūns ir latviešu rokmūzikas grupa, kas darbojas neatkarīgās mūzikas skatuvē kopš 2004.gada. Grupa izpilda savu oriģinālmūziku, kas sliekusies pankroka, garāžroka un posthārdkora virzienā, bet, gadiem ritot, nonākusi pie sava, kaut pastāvīgi mainīga indie rokmūzikas skanējuma

Festivāla programmā šogad tiks pārstāvēti 237 dažādi mākslinieki no 33 pasaules valstīm. Tallinn Music Week organizē speciālu programmu gandrīz katram mūzikas žanram, kas izveidota no mākslinieku pieteikumiem un vietējo komandas ekspertu viedokļiem. Savā devītajā pasākuma gadā, Tallinn Music Week saņēma rekordlielu 1470 mākslinieku pieteikumu skaitu no visas pasaules.

Papildus koncertiem galvaspilsētas svarīgākajās vietās TMW ietvaros notiks mūzikas nozares konference, pilsētas skatuves koncerti, sarunu sērija "TMW Talks", restorānu festivāls "TMW Tastes", īpaša programma "TMW Arts", dizaina tirgus, mūzikas darbnīcas jauniešiem, pilsētvides aktivitātes un iespēja redzēt vienviet labākās filmas, kas speciāli atlasītas TMW ietvaros.