LaIPA notiek izpilddirektoru maiņa

10.12.2012

2012. gada 10. decembrī darbu uzsāka jaunā Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA) izpilddirektore Liena Grīna. Līdzšinējā izpilddirektore Ieva Platpere ir nolēmusi turpināt savas profesionālās karjeras tālāku attīstību un izaugsmi. Strādājot LaIPA 10 gadus, I. Platpere ir sasniegusi organizācijā iespējamo izaugsmi, gan uzsākot organizācijas attīstību Latvijā, gan nodrošinot organizācijas ikdienas funkciju izpildi, gan esot starptautiskas organizāciju apvienības valdes locekle.

Līdz šim L.Grīna bija LaIPA Publiskošanas un reproducēšanas nodaļas vadītāja, līdz ar to viņai ir institucionālā pieredze organizācijas ikdienas darbā. Pašreiz L.Grīna turpinās sadarboties ar I. Platperi stratēģiskos un likumdošanas jautājumos, lai nodrošinātu organizācijas biedru efektīvu interešu pārstāvniecību valsts institūcijās un Saeimā.

"Šis ir ilgstoši apsvērts lēmums. LaIPA ir stabila, pilnībā funkcionējoša organizācija, un starptautiskā mērogā organizācijas izstrādātā atlīdzību sadales sistēma ir atzīta par vienu no labākajām. Gandarījums par 10 gados paveikto ir liels. Pašreiz ir dažādi starptautiski darba piedāvājumi, kurus izskatu, tomēr konkrētu lēmumu vēl neesmu pieņēmusi. Neatkarīgi no tā, noteiktu laiku turpināšu konsultēt LaIPA stratēģijas un likumdošanas jautājumos," skaidro I. Platpere.