Uzņēmumi varēs iegūt ielūgumus uz „Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada balva 2012“ noslēguma ceremoniju

18.12.2012

Uzņēmumi varēs iegūt ielūgumus uz „Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada balva 2012“ noslēguma ceremoniju

Biedrība “Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) no šā gada 9. janvāra sešu nedēļu garumā izlozēs ielūgumus uz vienu no mūzikas nozarē nozīmīgāko un arī interesantāko pasākumu “Mūzikas Ierakstu Gada Balva” svinīgo ceremoniju. Iespēja laimēt ielūgumus būs tiem uzņēmumiem, kas ir izņēmuši LaIPA licenci mūzikas atskaņošanai publiskās vietās.

 

“Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada Balva”, kā latviešu Grammy balvas ekvivalents,  ir vienīgais pasākums latviešu mūzikas dzīvē, kur tiek apbalvoti visu žanru aizvadītā gada labākie mūzikas ieraksti, kurus izvērtē profesionāla žūrija. 

„Mēs esam patiesi gandarīti, ka uzņēmēji novērtē mūzikas pievienoto vērtību un veiksmīgi to pielieto sava biznesa attīstībā. LaIPA biedru vārdā pateicos mūsu klientiem par līdzšinējo sadarbību un ar šo ielūgumu izlozi vēlamies arī iepriecināt savus ilggadējos klientus. Domāju, ka pienāks laiks, kad varēsim visiem saviem klientiem sarīkot īpašu koncertu,“ sacīja LaIPA valdes priekšsēdētājs Kārlis Auzāns.

Pirmā ielūgumu izloze notika š.g. 9. janvārī, “Mūzikas Ierakstu Gada Balva” preses konferences ietvaros. Tās laikā, Andris Freidenfelds, kurš būs arī balvu pasniegšanas ceremonijas vadītājs, izlozēja vienu laimējušo uzņēmumu no veikaliem un tirzdniecības centriem. Ielūgumus uz balvu pasniegšanas ceromoniju saņems SIA Stockmann. Tuvākajās dienās LaIPA pārstāvji sazināsies ar uzņēmumu, lai nodotu ielūgumus.

Paredzēts, ka izloze notiks sešas nedēļas līdz š.g. 26.februārim. Katru nedēļu no minētajām uzņēmējdarbības jomām, tiks izlozēts viens uzņēmums, kas ir izņēmis LaIPA licenci mūzikas atskaņošanai publiskās vietās:


- kafejnīca, bārs, restorāns;

- Deju mūzikas klubs, naktsklubs;

- Frizētava, skaistumkopšanaas salons;

- Sporta un fitnesa klubs;

- Viesnīca, viesu nams;

- Darbavieta, ražotne;


Par izlozes norisi informēsim LaIPA sociālajos tīklos twitter.com@ LaIPA_org, Facebook kontā LaIPA un mājas lapā www.laipa.org. 

Rūpīgi izvēlētas un attiecīgās jomas uzņēmējdarbības principiem atbilstošas fona mūzikas pozitīvo ietekmi ir novērtējusi lielākā daļa uzņēmumu visā pasaulē. Par mūzikas pievienoto vērtību biznesā ir veikti gan pašmāju, gan starptautiska mēroga pētījumi un aptaujas. Portāla www.muzikabiznesam.lv un Sabiedriskās domas pētījuma centra (SKDS) veiktā aptauja par mūzikas atskaņošanas ietekmi kafejnīcās, restorānos un bāros liecina, ka 47% apmeklētāju atzīst, ka tieši mūzika rada vēlmi ilgāk uzturēties izvēlētajā kafejnīcā vai restorānā. Savukārt, 84% respondentu norāda, ka mūzika palīdz veidot labāku atmosfēru.

Lielbritānijā veiktajā pētījumā par mūzikas atskaņošanu darba vietās – 55% darbinieki norāda, ka piemērota fona mūzika palīdz ikdienas pienākumu veikšanā un rada gandarījumu par savu darbu. 30% darbinieku atzīst, ka ritmiska mūzika palīdz veikt darbu efektīvāk, darot tieši monotonu darbu.