Saņem atlaidi līdz š.g. 30.septembrim reģistrējoties MUSIC & MEDIA (Tampere, Somija)

15.09.2012

Š.g. 18.-21.oktobrī Tamperē, Somijā notiks Music & Media (Musiikki & Media). Tā ir ikgadēja Somijas mūzikas konference, kurā piedalās vairāk kā 700 delegāti, kas ietver gan Somijas ierakstu kompāniju pārstāvjus, gan dažādu stilu mūziķus un nozares ekspertus, kā arī mediju pārstāvjus. Šī ir ne tikai Somijas mūzikas nozares pārstāvju tikšanās, bet arī iespēja starptautiskās mūzikas industrijas pārstāvjiem iepazīt Somijas un kaimiņvalstu mūziķus, kā arī dibināt kontaktus un noslēgt sadarbības līgumus. Katru gadu apmēram 150 dažādu valstu delegāti ierodas Tamperē, lai tikai Skandināvijai raksturīgajai atmosfērā tiktos un iepazītos ar jauniem muziķiem. Music & Media Finland ir iespēja Somijas un citu Skandināvijas valstu, kā arī Baltijas valstu un Krievijas mūziķiem satikties ar globālās muzikas industrijas profesionāļiem.

Latvijas mūzikas industrijas pārstāvjiem ir iespēja saņemt atlaidi reģistrējoties līdz š.g. 30.septembrim, izmantojot promocijas kodu LATVIA. Speciālā cena ir 180 EUR+ 23% PVN (cenu kategorija 8)http://www.musiikkimedia.fi/en/registration/.

Neizmantojot speciālo piedāvājumu, piedalīties semināros un showcases, kā arī apmeklēt Industry Awards Gala sestdienā cena ir 250 EUR + 23% PVN (cenu kategorija 3).

Reģistrējieties laicīgi, jo iepriekšējos gados bija liela interese un visiem interesentiem nepietika vietas.

http://www.musiikkimedia.fi/en/home/