Elizabete Balčus pārstāvēs Latviju mūzikas konferencē The Great Escape Lielbritānijā

20.04.2017

Elizabete Balčus pārstāvēs Latviju mūzikas konferencē The Great Escape Lielbritānijā

No 18. līdz 20. maijam Lielbritānijas pilsētā Braitonā norisināsies ikgadējā mūzikas konference un festivāls The Great Escape. Šogad vienīgā ne tikai no Latvijas, bet aŗī no visām Baltijas valstīm, sniegt divus koncertus uzaicināta mūziķe Elizabete Balčus. Jau šonedēļ Elizabete ir devusies koncerttūrē uz Lielbritāniju, Nīderlandi un Vāciju, informē mūziķes menedžments.

Festivāls The Great Escape ik gadu atklāj perspektīvākos mūziķus no visas pasaules, lai trīs dienu garumā pieskandinātu 30 koncertzāles visā Braitonā. Mūziķu sniegumu vēro aptuveni 3500 mūzikas industrijas profesionāļi un vairāk kā 15 000 apmeklētāju, tādējādi padarot šo par vienu no lielākajiem un nozīmīgākajiem showcase festivāliem visā pasaulē.

Lielbritānijā Elizabete ievērota jau iepriekš - pērn Elizabete izdeva albumu “Conarium”, kas Kembridžas radio “Cambridge 105” ietverts  2016.gada labāko alternatīvo albumu topā kā trešais labākais, kā arī viņas muzikālās dotības novērtētas dažādu mūzikas apskatnieku recenzijās.

The Great Escape Elizabetei būs iespēja parādīt Latvijas jaunāko avantpopa mūziku, kuru veido akadēmiskās un elektroniskās mūzikas sintēze, ar nozīmīgu lomu virtuozai flautas spēlei, kā arī skanošiem dārzeņiem, kas ar īpašu mikroshēmu saslēdzot tiek spēlēti kā sintezators.

Šī festivāla mērķis ir atklāt un apzināt jaunus talantus un veicināt sadarbības iespējas industrijas pārstāvjiem, kā arī veicināt atpazīstamību Latvijai kā radošas, profesionālas un mūsdienīgas jaunās mūzikas rašanās vietai.

Jau šonedēļ Elizabete ir devusies koncerttūrē uz  Lielbritāniju, Nīderlandi un Vāciju, kur no 20.04. līdz 2.05. viņa sniegs 8 koncertus kopā ar multidisciplināro mākslinieci Sabīni Moori. Tūres ietvaros notiks koncerti Londonā, Kembridžā, Amsterdamā un citās pilsētās, paredzētas arī vairākas radiointervijas.