Bezmaksas seminārs

25.11.2013

Darām Jums zināmu, ka Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas Mūzikas industrijas attīstības biedrību/ Latvijas mūzikas eksportu rīko

 

Bezmaksas semināru

MŪZIKAS EKSPORTS. Latvijā radītās  mūzikas konkurētspējas veicināšana pasaules mūzikas tirgū

 

Pirmdien, 2013. gada 2. decembrī
AS „Citadele banka” konferenču zālē
Adrese: Rīga, Republikas laukums 2a (ieeja no Eksporta ielas)

 

Semināra lektori:

Šains Šapiro (Shain Shapiro) – mūzikas industrijā darbojas piecpadsmit gadus. Pēdējos trīs gadus ir Lielbritānijas un Eiropas oficiālais pārstāvis Kanādas Neatkarīgajā mūzikas asociācijā (Canadian Independent Music Association). Palīdzējis attīstīt „Canadian Blast” zīmolu. Strādājis ar vairāk kā 300 grupām un izveidojis sadarbības ar mūzikas eksporta organizācijām vairāk kā 30 valstīs. Darbojies „UK Music”,” „Arts Council England” un „South Australia Arts Council” konsultatīvajās padomēs. Sadarbībā ar Kanādas Mūzikas industrijas asociāciju organizējis un vadījis daudzus izglītojošus seminārus.

Boris Barabanovs – kopš 2003. gada ir Krievijā populārākā biznesa laikraksta „Kommersant” mūzikas apskatnieks. Lielāko Krievijas koncertu aģentūru un koncertzāļu sabiedrisko attiecību konsultants. Vairāku Krievijas un starptautisko mūzikas izpildītāju – Zemfira, Billy Band, Okean Elzy, Instrumenti, Gogol Bordello, Jenia Lubich menedžeris un organizators.

Pīters Dženers (Peter Jenner) – mūzikas menedžeris un producents no Lielbritānijas. Bijis tādu starptautiski atpazīstamu mūzikas izpildītāju, kā Pink Floyd, T Rex, Ian Dury, Roy Harper, The Clash, The Disposable Heroes of Hiphoprisy, Robyn Hitchcock, Baaba Maal, Sarah Jane Morris, Denzil and Eddi Reader (Fairground Attraction), Billy Bragg menedžeris.

Semināra darba valoda: angļu.

Reģistrācija un dienas kārtība pieejama LIAA mājas lapā: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/muzikas-eksports

 

Uz tikšanos klātienē!

Ginta Purmale

Projektu vadītāja, Eksporta veicināšanas nodaļa

Ārējais tirdzniecības veicināšanas departaments